Kurumsal


Ayteknik Elektrik Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adem AYTİMUR ve Volkan Murat OKKAOĞLU'nun ortak teşebbüsü ile 2010 yılında hayat bulmuş, Ar-Ge Çalışmalarına önem veren genç ve dinamik bir şirket olarak sektördeki yerini almıştır.

Proje ve taahhüt hizmetleri alanında; profesyonel yaklaşım, teknik analiz, analitik değerlendirme, ekonomiklik ve karlılığı ön planda tutan Ayteknik, bulunduğu sektör içerisinde kısa zamanda hızlı bir ivme ile yol almıştır.

Yatırım planları arasında imalata önem veren Ayteknik, Ar-Ge çalışmalarını tamamlamak üzere olduğu endüstriyel ürünleri kendi markası ile üretmeyi planlamaktadır.

Temel girdi olan enerjinin iktisadi bir hale getirilmesi için çıktığımız yolda kalite politikamızdan ödün vermeden " Tesis bir kez inşaa edilir ve süreklilği esastır. " felsefesini benimseyen ender kuruluşlardan olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz her taahhütün arkasında disiplinli ve özverili çalışan teknik ve idari personelimizin; etüd, planlama ve organizasyonda göstermiş olduğu çaba, teknolojiyi etkin kullanma ve teknik literatürü takip yetisi Ayteknik isminin marka değerinin artmasına neden olmuştur.

"Sektörde rakip yok, çözüm ortağı vardır" diyerek müşteri odaklı çözümler üretmeyi planlayan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana hızlı bir ivme ile iş hacmini artırmıştır. Özellikle Güney Marmara bölgesinde yapmış olduğu yatırım ve taahhütleri ile adından sıkça söz ettiren firmamız, çağın alternatif enerji kaynakları olan güneş panelleri ile enerji ihtiyacının karşılanması için mühendislik hizmetini yatırımcıya sunmaktadır.

Bizlere güvenen ve tesislerini bizlere emanet eden yatırımcılara teşekkürü bir borç biliriz.
Saygılarımızla
Adem AYTİMUR
Yön.Krl.Başkanı
Akıncılar Mah. Gazi Bulvarı No: 29 Karesi/BALIKESİR
© AYTEKNİK MÜHENDİSLİK 2016